ss.pngWszystkie salony w jednym miejscu! Poznaj opinię innych i kupuj u najlepszych!Zapraszamy do publikacji oferty Państwa Salonu na portalu internetowym SamochodowySalon.pl.


Chcemy pomóc osobom kupującym na terenie całego kraju w dotarciu do Waszego Salonu i do zapoznania się z aktualną ofertą, a tym samym pomóc Państwu w zwiększeniu ilości klientów i sprzedanych samochodów.

 

  salonn.png

 

  • Internetowa oferta będzie dostępna zarówno dla klientów z dużych miast, ale przede wszystkim dla klientów z małych miejscowości, dla których utrudnione jest bezpośrednie dotarcie do Państwa.

 

autka.png  • Oferta Salonu w Internecie umożliwia klientom zapoznanie się z nią przez całą dobę - bez względu na porę dnia oraz dzień tygodnia.

 

facebookmale.png 
 

  • Dodatkowe mechanizmy, jak dodawanie salonów do ulubionych, rozsyłanie zapytania ofertowego do kilku dealerów i współpraca z  facebookiem, tworzą nową jakość na motoryzacyjnym rynku reklamowym.

   rozsylak_male.png

Jesteśmy przekonani, że obecność Państwa Salonu w portalu www.SamochodowySalon.pl będzie doskonałym uzupełnieniem Waszej oferty sprzedaży, a niewykluczone, że w niedalekiej perspektywie, będzie to główny sposób sprzedaży!

 

  • W portalu, dzięki systemowi komentarzy posprzedażowych i serwisowych, pomagamy kupującemu w podjęciu właściwej decyzji o wyborze właśnie Państwa Salonu.

  opinie_male.png

 

Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu podobnych serwisów. Koncentrujemy się tylko na ofercie Dealerów.

 

Jeżeli nasza oferta zainteresowała Cię i masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza kontaktowego

 

Zaloguj się

Zaloguj się przez konto na Facebooku

fb login

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Założenie konta umożliwia dodawanie ocen i komentarzy